Gdzie obejrzeć Boże ciało?

administrator Październik 9, 2019 Views 22

Cały film HD – CDA tylko u nas.

Pełny film, bez ukrytych kosztów oraz opłat wyłącznie na naszej stronie!

Opis filmu: 
“Boże Ciało” to oparta na mocnym reportażu – “Dużego Formatu” historia dwudziestoletniego Daniela, który w poprawczaku ulega fascynacji kapłaństwem i wymyśla sobie powołanie. Jako dalszą drogę życia uznając misję wiary.
Prawo kanoniczne niestety nie przewiduje jednak możliwości święceń osoby karanej, więc zaprzyjaźniony z Danielem kapłan załatwia mu pracę w stolarni na drugim końcu naszego Państwa. W wyniku kilku perypetii chłopak trafia jednak na plebanię, gdzie nadarza się okazja wejścia w rolę, o której marzył. Zastępując proboszcza, zaczyna pełnić posługę kapłańską, która wiele zmieni w lokalnej społeczności. Gdzie obejrzeć Boże ciało?

Widz czeka oczywiście na moment, w którym całe te jasełka runą jak domek z kart, a prawda wyjdzie na jaw. Mamy chore poczucie, że lepiej dla wszystkich byłoby, gdyby już zostało tak jak jest. Tylko czy fatum, przeznaczenie też przypadkiem nie jest częścią boskiego planu czy może wina leży po obu stronach? Tego nie wie nikt. Wszystko w filmie Gdzie obejrzeć Boże ciało?

 

Film Boże ciało online możemy obejrzeć poniżej:

Kliknij w link

 

Lub zobacz nasze inne filmy!

 

 

Zachęcamy do sprawdzenia naszych wszystkich social mediów. Będąc na bieżąco z nowinkami filmowymi w znacznie prostszy sposób oglądaj wszystkie produkcje.

Pozostaw również komentarz! Zachęcamy do tego!

Categories

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website